...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Affleck: Lopez ishte vendim i gabuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Affleck: Lopez ishte vendim i gabuar   Fri Jul 10, 2009 8:38 amBen Affleck ka folur për lidhjen e tij me ish-të dashurën Jennifer Lopez, duke thënë se ishte një hap i dëmshëm për karrierën e tij.

Aktori filloi lidhjen me këngëtaren dhe aktoren në vitin 2002, pasi dyshja luajtën së bashku në filmin “Gigli”, dhe më pas u fejuan para se të ndahen pak para martesës së planifikuar të tyre në vitin 2004.

“Nuk isha në kontroll të jetës time. Mendoja se dëshiroja gjëra të tilla, por jo. U humba. U ndjeva i nxënë në frymë, i tmerrshëm dhe i trashë. Kurrë nuk do të duhej të kisha shkuar në atë rrugë”, ka thënë aktori.

Affleck thotë se tash është shumë më i lumtur me gruan e tij, aktoren Jennifer Garner, dhe dy vajzat e tyre, trevjeçaren Violet dhe gjashtë-muajshen Seraphina.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Affleck: Lopez ishte vendim i gabuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: