...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lojtari i Cityt preket nga gripi i derrave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Lojtari i Cityt preket nga gripi i derrave   Sat Jul 11, 2009 11:54 am

Mbrojtësi i Manchester Cityt, Micah Richards, ka ngecur në pushime, pasi është diagnostikuar me gripin e derrave.

Richards thotë se ai është mbyllur në dhomën e tij të hotelit në Qipro, pasi i është thënë se nuk mund të fluturojë sërish në Britani, derisa të shërohet plotësisht.

“Në fillim mendova se është një infeksion i keq i fytit, ose ndoshta ndonjë helmim nga alkooli. U ndjeva shumë i dobët, sa nuk mund të lëvizja e as të haja. Miqtë më sillnin pije në shtrat”, ka thënë Richards për The Sun.

“Kur më thanë se kisha grip të derrave, në mendjen time filloi të sillet gjithçka. Shihni në lajme njerëz që vdesin nga kjo”, ka shtuar lojtari.

21-vjeçari shkoi në pushime pasi ndihmoi Anglinë të arrijë në finale të Kampionatit Evropian U21 në Suedi.

“Klubi im ka qenë shumë mirëkuptues. Do të ha thupra nga bashkë-lojtarët kur të kthehem. Ata mbase do të vijnë në stërvitje me maskë kirurgjike” ka bërë shaka lojtari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lojtari i Cityt preket nga gripi i derrave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: