...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Benitez, sot tifoz i Manchester Cityt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Benitez, sot tifoz i Manchester Cityt   Sun May 10, 2009 10:16 am

Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, thotë se ekipi i tij do të bëjë tifo për Manchester Cityn, në derbin e sotëm të Ligës Premier përballë liderit Manchester United.

Djelmoshat e Benitez janë mbi United falë diferencës së golave, pas fitores së mbrëmshme pre 3-0 ndaj West Hamit. Përqendrimi i të kuqve tash është në faktin si do t’i dalë United në ndeshjen e sotme.

“Ne e kemi bërë punën tonë. Duhet të vazhdojmë të fitojmë, kjo është e gjitha çfarë mund të bëjmë. Kishim nevojë për tri pikë dhe e vazhduam presionin, dhe tash duhet të brohorasim dhe përkrahim Manchester Cityn”, ka thënë Benitez.

“Është një derbi dhe nëse ata bëjnë gabime, do ta ndjejnë presionin. Manchester City është një ekip i vështirë për t’u përballur”, ka shtuar spanjolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Benitez, sot tifoz i Manchester Cityt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: