...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hiddink porosit Arsenalin: Mësoni nga kjo humbje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Hiddink porosit Arsenalin: Mësoni nga kjo humbje   Mon May 11, 2009 3:44 pm

Menaxheri i Chelseat, Guus Hiddink, ka tallur Arsenalin e trajnerit Arsene Wenger, pas fitores së thellë të bluve në derbin e djeshëm të Ligës Premier.

“Sigurimi i vendit të tretë më jep mua dhe secilit një kënaqësi të veçantë, duke marrë parasysh situatën në muajin shkurt. Lojtarët reaguan në mënyrë të përkryer dhe unë jam shumë krenar”, ka thënë Hiddink.

Humbja e djeshme prej 4-1, ishte edhe humbja më e thellë e Arsenalit ndaj Chelseat në ligë, që nga viti 1960.

“Kjo tregoi para së gjithash se Chelsea është një prej dy ose tre klubeve më të mëdha në Evropë, por kjo po ashtu do t’i japë mundësi Arsenalit të mendojë më shumë. Kjo mund të jetë një goditje e rëndë dhe t’u tregojë atyre çfarë duhet të bëjnë”, ka shtuar holandezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hiddink porosit Arsenalin: Mësoni nga kjo humbje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: