...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qëndrimi i Ranierit tashmë nuk është i sigurt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Qëndrimi i Ranierit tashmë nuk është i sigurt   Tue May 12, 2009 4:51 pm

Shefi ekzekutiv i Juventusit, Jean-Claude Blanc, ka njoftuar për disa ndryshime te Zonja e Vjetër duke përmendur se qëndrimi i trajnerit Claudio Ranieri edhe në sezonin e ardhshëm, tashmë nuk është i sigurt.

“Do ta shqyrtojmë situatën duke e përcjellë trajnerin deri në fund të sezonit. Do të jetë një ekzaminim 360 shkallësh ku do të përcillen të gjithë dhe jo vetëm trajneri”.

“Në fillim qëndrimi i tij (Ranierit) ishte i sigurt, por atëherë ne ishim në pozitën e dytë. Tash gjërat kanë ndryshuar dhe jemi në vendin e tretë. Po ashtu u eliminuam edhe nga Kupa e Italisë”, ka thënë Blanc për “La Stampa”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qëndrimi i Ranierit tashmë nuk është i sigurt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: