...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 29 vjeçari ka 21 fëmijë dhe 11 gra!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: 29 vjeçari ka 21 fëmijë dhe 11 gra!   Tue Jun 09, 2009 1:59 pmDesmond Hatchett ka vetëm 29 vjet, e veçmë ka 21 fëmijë me 11 gra të ndryshme. Fëmija më i vogël sapo i ka lindur, derisa më i vjetri i ka 11 vjet, shkruan gazeta britanike “The Telegraph”.

"Thjesht ka ndodhur”, ka thënë babai krenar nga Tennessee i cili ka përfunduar në gjyq, sepse nuk kishte paguar alimentacionin për fëmijët e tij. Është interesante që gjatë një viti i kanë lindur katër fëmijë, një nënë me të i ka dy fëmijë, derisa mediat e kanë quajtur rekorderin amerikan.

Ai pohon se nuk mund të përkujdeset për fëmijët sepse fiton pak, dhe vlerëson se shteti duhet t’i ndihmojë.

"Desmondi nuk mund të përkujdeset për të gjithë fëmijët, prandaj shteti Tennessee duhet të angazhohet", ka thënë Kieth Pope, avokati i Desmondit.

Babai krenar në fund u ka thënë gjykatësve se nuk do të ketë më fëmijë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
29 vjeçari ka 21 fëmijë dhe 11 gra!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: