...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lavigne krijon edhe linjë veshjesh për fëmijë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Lavigne krijon edhe linjë veshjesh për fëmijë   Fri Jul 10, 2009 8:38 amAventura e Avril Lavigne në industrinë e modës ka qenë aq e suksesshme sa këngëtarja kanadeze dëshiron ta zgjerojë koleksionin e saj Abbey Dawn edhe në veshje për fëmijë.

Krijuesja e hitit “Sk8er Boi”, lëshoi linjën e saj të veshjeve gjatë vitit të kaluar, ndërsa edhe fansat e rinj të këngëtares së shpejti do të mund të vishen si idhulli i tyre.

“Ne vërtet kemi kapela shumë të bukura me ngjyra zebre dhe me veshë, dhe mendova, ‘Mund ta shtoj edhe një linjë shtesë?’ Pasi vërtet më pëlqejnë ata!”, ka thënë këngëtarja për veshjet e fëmijëve.

Por Lavigne nuk ndalon këtu, pasi ajo është duke e shoqëruar mbretërinë e saj të veshjeve edhe me parfumin e saj që do të emërohet Black Star.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lavigne krijon edhe linjë veshjesh për fëmijë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: