...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe Lady i Gaga i do tatuazhet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Edhe Lady i Gaga i do tatuazhet   Wed Jul 08, 2009 5:05 pmLady Gaga është shumë e lumtur se disa nga fansat e saj kanë vendosur ta bëjnë tatuazh fytyrën e saj nëpër trupin e tyre.

Këngëtarja e hitit “Poker Face”, e cila është e njohur për zgjedhjet e pazakonshme të veshjeve, thotë s ndjehet e nderuar që disa nga fansat e saj janë të gatshëm që ‘ta kenë këngëtaren gjithmonë me vete’.

Veç tjerash, këngëtarja thotë se është nga yjet e pakta, fansat e të cilëve bëjnë gjëra të këtilla dhe i nënshtrohen dhimbjes për ta pasur atë pranë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Edhe Lady i Gaga i do tatuazhet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: