...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Victoria Beckham synon karrierë aktrimi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Victoria Beckham synon karrierë aktrimi   Tue Jun 09, 2009 5:04 pmIsh-anëtarja e grupit Spice Girls, Victoria Beckham, dëshiron të krijojë karrierë edhe si aktore, bëjnë të ditur mediat britanike.

Victoria, e cila është e martuar me yllin e futbollit, David Beckham, duket se është e etur të lërë gjurmë në Hollywood, ajo është regjistruar për të ndjekur disa kurse aktrimi. Victoria thuhet po ashtu se dëshiron të jetë pjesë e vazhdimit të dytë të filmit “Sex And The City”.

“Ata tashmë kanë biseduar që ajo të ketë një rol të shpejtë, por Victoria tash dëshiron karrierë aktrimi. Ata mund të provojnë t’i japin asaj një rol më të madh”, thotë burimi për News of The World.

“Victoria gjithmonë e ka dashur kinemanë, veçanërisht filmat e vjetër. Kurset e aktrimit vërtet e kufizojnë atë, por ajo kënaqet në to. Nëse gjithçka shkon mirë, ajo dëshiron të fillojë të shkojë në auditime”, ka shtuar burimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Victoria Beckham synon karrierë aktrimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: