...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush do të fitojë?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Kush do të fitojë?   Wed Jun 10, 2009 2:11 pmFushata elektorale në Shqipëri nuk i ka lënë anash edhe yjet e muzikës, të cilët janë zgjedhur për të kënduar himnet e partive kryesore politike.

Djemtë nga rep-grupi “West Side Family” i janë bashkuar sërish fushatës së PS-së dhe kryetarit të saj Edi Rama, ndërkohë që duarkryq nuk ka qëndruar edhe partia aktuale në pozitë- PD.

Demokratët e udhëhequr nga Sali Berisha kanë zgjedhur rokerët tetovarë “Elita 5”, të cilët në bashkëpunim me një grup këngëtarësh, si Elvana Gjata, Çiljeta, Bojken Lako, Leonora Poloska, Soni Malaj, Stine dhe Genta Ismajli, këndojnë himnin e PD-së, “Shqipëria po ndryshon”.

Ndërsa, së fundmi u njoftua edhe për bashkëpunimin e ri ndërmjet Kastro Zizos dhe Ilir Metës, të cilët do ta përgatisin himnin e LSI-së.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kush do të fitojë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: