...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Guardiola: Ibrahimovic do të bëhet më i mirë në Barcelona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Guardiola: Ibrahimovic do të bëhet më i mirë në Barcelona   Mon Jun 08, 2009 5:31 pm

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, thotë se transferimi në Camp Nou do ta bëjë një lojtarë më të mirë sulmuesin suedez Zlatan Ibrahimovic.

Barcelona është në negociata me sulmuesin e Interit dhe duket se suedezi është shumë afër të kalojë në kampionatin spanjoll.

“Ibrahimovic është një lojtar i shkëlqyeshëm. Shumë lojtarë të cilët vijnë në Barcelona, bëhen edhe më të mirë”, ka thënë Guardiola, duke i dërguar porosi të qartë suedezit.

Ndërkohë, mediat spanjolle shkruajnë se Interi kërkon Iniestën dhe jo Eto’o, si pjesë të marrëveshjes për të lëshuar largimin e Ibrahimovic. Në anën tjetër klubi spanjoll thuhet se ka ofruar të përfshijë në marrëveshje mesfushorin Yaya Toure.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Guardiola: Ibrahimovic do të bëhet më i mirë në Barcelona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: