...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcelona duhet të ndajë 45 milionë për Mascherano

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Barcelona duhet të ndajë 45 milionë për Mascherano   Fri Jun 19, 2009 12:59 pm

Mediat angleze e kanë lidhur edhe një herë mesfushorin e Liverpoolit, Javier Mascherano, me një kalim në Barcelona.

Daily Mail shkruan se Mascherano mund të transferohet për në kampionatin spanjoll, pasi agjenti i lojtarit, Walter Tamer, dje kishte arritur Angli për bisedime.

Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, ka deklaruar tashmë se Mascherano nuk është në shitje dhe se ai dëshiron të flasë me lojtarin dhe agjentin e tij.

Por, nëse Barcelona dëshiron të marrë shërbimet e argjentinasit, duhet të përgatisë 45 milionë funte për të nxitur të kuqtë të mendojnë për shitje, ndërsa një opsion është që në ofertë të përfshihet ndonjë lojtar si Yaya Toure.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Barcelona duhet të ndajë 45 milionë për Mascherano
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: