...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Baptistës nuk i intereson Manchester City

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Baptistës nuk i intereson Manchester City   Fri Jun 19, 2009 1:00 pm

Sulmuesi brazilian, Julio Baptista, dëshiron të mbetet në Romë edhe krahas interesimit të Manchester Cityt.
27-vjeçari brazilian, i cili aktualisht është i aktivizuar në Kupën e Konfederatave me kombëtaren e Brazilit, u transferua te Roma verën e kaluar nga Real Madridi, dhe shënoi 9 gola në 27 ndeshje në sezonin e parë të tij në Serie A.

Ish-lojtari i Arsenalit u spekulua se është pjesë e planeve të Manchester Cityt, por sulmuesi dëshiron të mbetet në radhët e Romës.

“Nuk mendoj për largim nga Roma. Kam nënshkruar marrëveshje katërvjeçare me Romën dhe dua të mbetem dhe t’i ndihmoj ekipit që në sezonin e ardhshëm të sigurojë një plasim më të mirë. Qëllimi ynë është të rikthehemi në Ligën e Kampionëve”, ka shtuar braziliani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Baptistës nuk i intereson Manchester City
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: