...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Samsung Omnia 2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Samsung Omnia 2   Fri Jun 19, 2009 1:09 pmKompania Samsung nga Koreja e Jugut telefonin e saj të parë Omnia e ka paraqitur gjatë muajit qershor 2008. Pothuajse një vit më pas janë paraqitur informatat e para për trashëguesin e këtij brendi të popullarizuar – modelin Omnia 2.

Telefoni i cili bart shenjën dalluese I8000, sjell përmirësime të shumta, në mesin e të cilave theksohet ekrani WVGA prej 3.7 inçësh i ndjeshëm në prekje. Në të gjendet edhe fotoaparati prej 8.1 megapikselash me blic të dyfishtë LED, HSDPA, WiFi dhe mbështetja për aGPS.

Në të gjendet edhe pamja e përdoruesit shumë e lavdëruar TouchWiz, i cili në këtë rast në vete do të duhej të kishte të instaluar sistemin Windows Mobile 6.1.

Fotografitë zyrtare dhe informatat shtesë priten deri në fund të këtij muaji, e tani për tani nuk ka as informata se kur Omnia 2 do të mund të pritet në shitje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Samsung Omnia 2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: